יומנים ולוחות שנה ככלי שיווקי לעסק

יומנים ולוחות שנה נמצאים ברשותו של כל אדם, שהרי הם הכלי הבסיסי לניהול חיינו ולוח הזמנים שלנו. אנו משתמשים ביומנים ובלוחות שנה ביום יום ובעצם פוגשים את שני המוצרים הללו מספר רב של פעמים במשך השנה. מאחר וכל אדם נחשף ליומן שלו או ללוח השנה המונח על שולחנו כל כך הרבה, נוכל לנצל את החשיפה הזו ולהשתמש ביומנים ובלוחות שנה כמוצר פרסום לכל דבר, או בעצם לשייך אותם למה שמוכר לנו כמוצרים לקידום מכירות.

מגוון היומנים אותם ניתן לייצר כמוצרי קד"מ הוא גדול מאוד, החל ביומנים פשוטים בעלי כריכה רכה ועד יומנים מהודרים ואלגנטיים עם כריכות יוקרתיות ומרשימות. כמו כן, ישנם  יומנים יומיים או שבועיים, בגדלים שונים מגודל כיס, גדלים בינוניים, ועד גודל A4 ועוד.
גם לוחות שנה ניתן למצוא במגוון רב, לשימוש שולחני או לתלייה על הקיר. לוחות שנה לתלייה הם שימושיים ביותר, בכל בית ומשרד קיים לוח שנה ואפילו כמה. בתור מוצר קד"מ לוח השנה יכול להציג תמונות אותן המפרסם בוחר להדפיס ובעצם המוצר משמש כשלט פרסומת בכל ימות השנה. ניתן לייצר לוחות שנה לתלייה עם תמונה המתחלפת בכל חודש או  תמונה קבועה בכל השנה, בפריסה חודשית, דו-חודשית או תלת-חודשית המציגה את החודש הקודם והחודש הבא, והכל כמובן בגדלים שונים, בצבעים ובהדפסה באיכות גבוהה על גבי נייר יוקרתי הכרוך בסליל המאפשר שימוש נוח.
לוחות שנה המיועדים לשימוש שולחני הם גם נוחים וגם יכולים לשלב אלמנטים פרקטיים למשרד או לבית, מה שהופך אותם למבוקשים ונפוצים מאוד. לדוגמה, מלבד לוח השנה השולחני המוכר לכולנו בצורת פירמידה, ישנם לוחות שנה בשילוב של פנקסי ממו (פתקיות) ותאים לסיכות ואביזרים שונים, לוחות שנה קשיחים בשילוב מסגרת לתמונה אישית וכמובן, לוח שנה הפרוש על גבי השולחן – לוח תכנון, שימושי מאין כמוהו ולא בכדי נמצא כמעט בכל משרד.
ניתן להבחין בקלות בפוטנציאל הפרסומי והשיווקי האדיר של שימוש ביומנים ולוחות שנה כמוצרי קד"מ. הדפסת הלוגו שלכם על גבי מוצרים אלו יוביל לחשיפה גבוהה ועסקים רבים בעלי ניסיון כבר נוכחו לגלות שיומנים ולוחות שנה הם המתנות אותן כל לקוח, ספק ועובד החברה ישמחו תמיד לקבל

טואול - בניית אתרים